Reklama

Fenix HM65R-T

Nevyhnutným doplnkom každého aktívneho bežca je kvalitná čelovka. Tá od značky Fenix ​​vyniká dvoma reflektormi s dosvitom až 170 m, vysoko odolnou konštrukciou a USB-C nabíjaním...
Načítanie...
99,9 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Rent.sk. 

Najlacnejšie ponuky (6)

Fenix HM65R-T

Fenix HM65R-T
99,9 €
Do obchodu
Fenix HM65R-T
Fenix HM65R-T + záruka 3 roky zadarmo + záruka 3 roky zadarmo
99,9 €
Fenix HM65R-T + záruka 3 roky zadarmo + záruka 3 roky zadarmo
Fenix HM65R-T V2.0 Farba: Čierna
99,9 €
Fenix HM65R-T V2.0 Farba: Čierna
Fenix Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T
104,94 €
Fenix Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T
CB Elektro Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T (Fenix)
104,94 €
CB Elektro Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T (Fenix)
Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T V2.0, červená
105,9 €
Nabíjateľná čelovka Fenix HM65R-T V2.0, červená

Recenzie

Fenix HM65R-T

Hodnotenia produktu

Fenix HM65R-T

14zákazníkov odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
97 %
priemer z 18 hodnotení
5
16 ×
4
2 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Popis produktu

Nabíjacia čelovka Fenix ​​predstavuje ideálny doplnok pre bežcov trénujúcich aj za tmy. Má dva diaľkové reflektory líšiace sa teplotou svetla, ktoré dohromady ponúkajú výkon až 1500 lúmenov a dosvit 170 metrov. Pýši sa praktickým pásikom s rotačným kolieskom – čelovku tak veľmi jednoducho upravíte jednou rukou. Vyrobená je zo spoľahlivej magnéziovej zliatiny, ktorá jej prepožičiava ľahkosť a vysokú odolnosť. O rýchle nabíjanie sa postará 3400 mAh akumulátor, ktorý nabijete pomocou USB-C kábla.

Pohodlne sa nabíja

Súčasťou vybavenia je Li-ion akumulátor s kapacitou 3400 mAh, ktorý dodá čelovke potrebnú energiu. Nabijete ju jednoducho, a to pomocou USB-C kábla. V prípade potreby ju však môžete opatriť aj jednorazovými batériami.

2 reflektory s rôznym svetelným odtieňom

Táto čelovka je unikátna predovšetkým svojou konštrukciou s dvoma reflektormi. Jeden je diaľkový a ponúka svetelný tok až 1300 lúmenov, druhý je široký a disponuje až 400 lúmenmi. Jednotlivé svetlá môžete spoločne kombinovať a dosiahnuť dohromady výkon až 1500 lúmenov a dosvit 170 metrov.

2 reflektory s rôznym svetelným odtieňom

Kvalita, ktorá vydrží

Čelovka Fenix ​​je zhotovená z magnéziovej zliatiny, ktorá vás prekvapí svojou ľahkosťou a zároveň pevnosťou. Ultra čistá šošovka z tvrdeného skla je doplnená o antireflexný povrch.

Kvalita, ktorá vydrží

Jednoducho nastaviteľná

Na úpravu čelovky na vašej hlave vám postačí jediná ruka. Má praktický široký popruh s rotačným kolieskom, a tak ľahko nastavíte jeho dĺžku. Nechýbajú ani bezpečnostné reflexné prvky, vďaka ktorým budete dobre vidieť, aj keď práve čelovka nesvieti.

Jednoducho nastaviteľná

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Parametre produktu

Výrobca
Svetelný tok
1500 lm
Dosvit
170 m
Hmotnosť
141 g
Nabijacie
áno
Dĺžka svietenia
300 h

Poradňa

Fenix HM65R-T

{"Obľúbené kategórie":[["Rybie špeciality","https://rybie-speciality.heureka.sk/"],["Pánske športové tričká","https://panske-sportove-tricka.heureka.sk/"],["Zrkadlá","https://zrkadla.heureka.sk/"],["Washi pásky","https://washi-pasky.heureka.sk/"],["Plesové šaty","https://plesove-saty.heureka.sk/"],["Ploché kefy na vlasy","https://kefy-na-vlasy.heureka.sk/f:41343:46480497/"],["Pleťové masky Freeman","https://pletove-masky.heureka.sk/f:5634:120494/"],["Terária pre korytnačky vodné","https://teraria.heureka.sk/f:42908:1/"],["Granitové mažiare","https://maziare.heureka.sk/f:23823:8417631/"],["Doplnky stravy s kremíkom","https://doplnky-stravy.heureka.sk/f:42515:48363611/"]],"Vybrané značky":[["Čelovky Iso","https://celovky.heureka.sk/f:9242:8591821/"],["Čelovky Pronett","https://celovky.heureka.sk/f:9242:29646192/"],["Čelovky Oxe","https://celovky.heureka.sk/f:9242:29480990/"],["Čelovky Spro","https://celovky.heureka.sk/f:9242:2703086/"],["Čelovky Beal","https://celovky.heureka.sk/f:9242:438527/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať fusak?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-fusak-c2377-19550/"],["Ako vybrať feromón?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-feromon-c2059-20011/"],["Ako vybrať trezor?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-trezor-c4399-20079/"]],"Vybrané produkty":[["ESES Kovový řemínek černý 22mm 1530001056","https://remienky-k-inteligentnym-hodinkam.heureka.sk/eses-kovovy-reminek-cerny-22mm-1530001056/"],["Grešík Eukalyptové cukríky s mentolom 100 g","https://bonbony.heureka.sk/gresik-eukalyptove-cukriky-s-mentolom-100-g/"],["Strend Pro PL5011 229406","https://hasaky.heureka.sk/strend-pro-pl5011-229406/"],["Samsung VCA-SAE904","https://dobijacie-zakladne-a-adaptery-vysavacov.heureka.sk/samsung-vca-sae904/"],["ForPro tuniakový šalát talianský 175 g","https://rybie-speciality.heureka.sk/forpro-tuniakovy-salat-taliansky-175-g/"],["3DMakerPro Mole Premium","https://3d-skenery.heureka.sk/3dmakerpro-mole-premium/"],["Brian's Optik 3 Senior","https://brankarske-vesty.heureka.sk/brian-s-optik-3-senior/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}